Амосову звільнили за порушення у фінансово-господарській діяльності

Міністерство охорони здоров’я України втретє звільнило Катерину Амосову з посади ректорки Національного медичного університету ім. О. Богомольця. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«У зв’язку з невиконанням Катериною Амосовою вимог Державної аудиторської служби, МОЗ України втретє розірвало контракт із нею. Це сталося після того, як Міністерство вважало поновленою екс-керівницю закладу з 26 грудня 2018 року на посаді ректора НМУ відповідно до рішення Окружного адміністративного суду Києва та самовільного внесення Амосової як керівника закладу до Єдиного державного реєстру», – ідеться у повідомленні.

Також у МОЗ підкреслили, що звільнили Амосову за порушення у фінансово-господарській діяльності та її відсутність на робочому місці без поважної причини з 26 грудня по 8 січня.

Нагадаємо, в березні 2016 року Держфінінспекція провела ревізію фінансово-господарської діяльності університету ім. Богомольця за період з 1 жовтня 2012 року по 1 грудня 2015. Виявилося, що сума збитків, нанесених державі через невиконання вимог Держфінінспекції ректоркою НМУ, становить понад 3 млн грн. Нині триває досудове розслідування прокуратури Києва за фактом розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів керівниками адміністрації вишу.

Читайте: Амосова вдруге через суд поновилась на посаді ректорки університету ім. Богомольця