Експерт переконаний – США знають як зруйнувати путінський режим

Після безуспішних спроб змусити Кремль грати за загальноприйнятими правилами, Захід вирішив знищити путінський режим за допомогою «тектонічної фінансової зброї». Про це розповів військовий аналітик Олексій Арестович у коментарі Обозревателю.

За словами Арестовича, Путін прагне повернутися в світ за результатами Ялтинських, Потсдамских, Гельсінських угод з чітко окресленими зонами впливу, коли ніхто нікуди не лізе, з дотриманням інтересів і так далі, до всіх цих вигадок про багатополярний світ та інше.

«Захід це довго терпів, намагався робити Путіну всілякі пропозиції, намагався ввести Росію в сім’ю цивілізованих народів і змусити спільно працювати як частина Заходу на великі цілі: на упокорення Китаю, на балансування сил у Східній Азії, на вирішення проблеми Африки, Близького Сходу тощо. Їх намагалися привести до спільного знаменника, але Росія встала на шлях конфронтації, раз по раз брутально порушувала правила, прийняті в міжнародному гуртожитку», – підкреслив фахівець.

«Вони терпіли, вмовляли, готові були навіть пожертвувати національними інтересами України, а потім зрозуміли, що Путін зовсім не вмовляється. І тоді було прийнято рішення бити у відповідь», – додав аналітик.

На його думку, економічні санкції є «найпотужнішою зброєю, що за потужністю можна порівняти з ядерною, якщо не більше, просто вона фінансово-економічна».

Зокрема, на цьому тлі експерт навів приклади застосування подібної «зброї»: «Криза в Південно-Східній Азії 1978 року, коли Сорос валив валюти, криза в Японії 1998 року, з якої вона досі вилізти не може – коли Сорос знову валив валюти. Так працює американська тектонічна фінансова зброя. Вони її випробували, і вирішили, що будуть бити Росію».

Читайте: Олексій Арестович: Україна Етнічна проти України Політичної

БЕЗ КОМЕНТАРІВ