Анатолій Башловка, заступник голови Незалежної профспілки працівників транспорту, адвокат
Анатолій Башловка, заступник голови Незалежної профспілки працівників транспорту, адвокат

Менеджер «Газпрому» (колишній канцлер ФРН Герхард Шредер) вимагає від керівництва Німеччини скасувати санкції щодо РФ у зв’язку з очевидним прогресом у реалізації Мінських угод:

«Я вважаю також помилкою, в тому числі й уряду ФРН, що — попри очевидний прогрес у реалізації Мінських угод — ЄС не лише дотримується обмежувальних заходів проти Росії, а й продовжує їх. Це абсурд», — цитує німецького політика видання Bild.

За його словами, Брюсселю варто було би подати сигнал Москві «про визнання досягнутого прогресу та започаткування процесу скасування економічних санкцій», передає ТАСС.

Про долю Криму і завданий збиток Україні ні словом не обмовився! Мінські угоди — це зрада національних інтересів України.

У жодному разі не можна дати можливості керівництву Росії вискочити з ями, яку вона копала іншим, а потрапила сама!

Мова може йти про застосування або про послаблення тиску — тільки після визнання відповідальності керівництвом Росії за віроломство та агресію, яку Кремль здійснив стосовно України.

P.S. Уявіть задоволене обличчя Путіна та крики його глашатаїв: «Путін усіх переграв».

Про колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера кажуть, що він "на ставці" у Путіна. На фото: Герхар Шредер із президентом РФ Володимиром Путіним і керівником "Газпрому" Олексієм Міллером
Про колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера кажуть, що він “на ставці” у Путіна. На фото: Герхар Шредер із президентом РФ Володимиром Путіним і керівником “Газпрому” Олексієм Міллером

БЕЗ КОМЕНТАРІВ