Андрій Денисенко, народний депутат України
Андрій Денисенко, народний депутат України

Сьогодні президент Петро Порошенко з «куратором» фракції БПП Ігорем Кононенком отримали черговий ляпас у парламенті.

Законопроект 3700, який дозволяє виключати партіям кандидатів у нардепи зі списків вже після виборів, вшосте провалений Верховною Радою.

Упертість, з якою Володимир Гройсман виносить провальний проект до зали, пов’язана з тим, що наступний кандидат, який набуває депутатських повноважень за списками БПП — це Андрій Богдан. А він є адвокатом і особистим другом Геннадія Корбана.

Запасний варіант плану, як не дати «укропівцям» отримати ще одного депутата у ВР — це кримінальне переслідування Андрія Богдана в рамках «справи адвокатів Корбана», яке розпочала прокуратура Києва.

Адвокат Андрій Богдан 28 січня виступає на засіданні ВРЮ під час розгляду справи про звільнення Миколи Чауса за порушення присяги судді
Адвокат Андрій Богдан 28 січня виступає на засіданні ВРЮ під час розгляду справи про звільнення Миколи Чауса (сидить на другому плані) за порушення присяги судді

Та оскільки справа шита білими нитками, суперечить усім можливим правовим і конституційним нормам і викликала резонанс в адвокатському середовищі та обурення громадськості — схоже, що закон імені Богдана раз-по-раз вноситимуть до сесійної зали, дедалі перетворюючи парламент на цирк під куполом.

Апдейт. Доки ми з Олександром Дубініним та Валентином Дідичем беремо участь у засіданні Вищої ради юстиції щодо судді Миколи Чауса, колеги з парламенту передають — що серійні маньяки Володимир Гройсман із Ігорем Кононенком ще разів зо п’ять-шість намагалися впихнути невпихуємоє.

Кажуть, Петро Порошенко наказав Кононенкові або вирішити «казус Богдана» — або забути про омріяне цим «директором БПП» складання мандату із подальшим обійманням посади першого віце-прем’єра в уряді.

Отакі пристрасті.

Заступник голови фракції БПП в парламенті Ігор Кононенко не може скласти мандат і перейти на роботу в уряді, доки ВР не заблокує потрапляння в уряд близького до "УКРОПУ" кандидата в депутати Андрія Богдана
Заступник голови фракції БПП в парламенті Ігор Кононенко не може скласти мандат і перейти на роботу в уряд