Андрій Денисенко, народний депутат України
Андрій Денисенко, народний депутат України

Навіть в окупованому рашистами Донецьку патріоти здійснили сьогодні вночі спробу підриву комуністичного ідола Леніна — символа московського панування в Україні та репресій проти нашого народу.

А в гіперпатріотичному Дніпрі досі на одній з центральних площ — привокзальній — стоїть організатор Голодомору 1932-33 років та більшовицького вторгнення 1917-21 років Григорій Петровський.

Пора би виправити цей історичний парадокс та ідеологічний казус. Тим паче, що пани інтімологи з Опоблоку запевняють нас — що місто віднині офіційно називається по імені відповідного апостола Христа, а не Леніна-Сталіна.

До цього ми ще повернемося. А зараз маємо нарешті виконати численні законодавчі та нормативні акти кількох президентів, Кабміну і Верховної Ради з декомунізації нашого українського Дніпра.

У зв’язку з чим офіційно запрошую усіх небайдужих дніпрян і просто законослухняних громадян, включно з представниками комунальних служб, на зустріч зі мною як народним депутатом України 29 січня о 18.00 на привокзальну площу для виконання нашого спільного громадянського обов’язку.

При собі мати пару автомобілів КрАЗ, кран на 12 тонн, троси, болгарки, запаси гарячого чаю, терпіння, патріотизму і життєвого оптимізму)).

Григорій Петровський

БЕЗ КОМЕНТАРІВ