Андрій Герус, колишній член НКРЕКП

Деякі подробиці, як через суд був заблокований конкурс до НКРЕКП (наші тарифи).

Як відомо, Дмитро Вовк у своєму судовому позові до Конкурсної Комісії використав не дуже європейський спосіб «карусель» або «вертоліт». Фокус полягає в тому, що подають позов без квитанції про оплату судового збору та чекають, на якого суддю система розподілить справу. Якщо суддя влаштовує, то навздогін доносять квитанцію про сплату.

За випадковим збігом обставин, той же не дуже європейський метод використовував і Антон Гудаченко, підлеглий Д.Вовка в НКРЕКП. Антон подав свій позов у ​​четвер, 10 травня, але квитанцію докласти теж «забув».

У четвер система розподілила заяву на суддю Шевченко, а канцелярія зафіксувала, що квитанції про сплату судового збору немає.

Що було в п’ятницю, 11 травня – ми ніколи не дізнаємося, можливо із суддею пили чай і вели задушевні розмови про погоду та реформи. Кажуть, глава цього адмінсуду Павло Вовк (однофамілець) – великий прихильник реформ і любитель чаю.

А в понеділок, 14 травня, Антон Гудаченко «згадав», що не доклав квитанцію про сплату і вирішив таки її донести. Це було зроблено після 13.00.

Тільки після 13.00 в понеділок суддя Шевченко отримала підстави розглядати заяву Гудаченка.

І попри те, що у цієї судді понад 200 інших справ на розгляді, вона в той же день встигає вивчити всі матеріали у справі Гудаченка, встигає написати 7 сторінок свого рішення і випустити ухвалу до кінця дня 14 травня.

Все за півдня 14 травня – небачена оперативність дуже продуктивної цього дня судді, яка реально перевантажена справами.

Так Антон Гудаченко і заблокував конкурс щодо НКРЕКП, який відсіяв його і Дмитра Вовка через відсутність у них 5 років досвіду в енергетиці.

Ми точно хочемо, щоби нам такі ось «фахівці» встановлювали тарифи?

Адже прекрасна ж історія, погодьтеся. Про молодих людей, не зіпсованих радянським менталітетом.

Джерело: Андрій Герус