Народний депутат України Андрій Іллєнко

На місці басейну на Восресенці хочуть збудувати житловий комплекс. Плани – на фото.

Завтра Київрада планує розглянути питання передачі в оренду земельної ділянки для обслуговування та експлуатації комплексу на вул. Курнатоського, 20.

За цим розмитим формулюванням ховається спроба під виглядом реконструкції басейну побудувати на його місці 24-поверховий житловий комплекс. Департамент містобудування і архітектури ще у серпні 2018 року незаконно видав містобудівні умови для такої «реконструкції».

Все це робиться через те, що будь-яке нове будівництво без детального плану території заборонене. Оскільки ДПТ для Воскресенки ще не ухвалено, руйнування басейну та будівництво комерційної нерухомості брехливо названо «реконструкцією у межах фундаменту».

Як народний депутат від цього округу буду робити все, щоби закон не порушувався і влада почула позицію громади. Фракція «Свободи» в Київраді буде вимагати зняти це питання з розгляду.

Влада має нарешті почути людей.

P.S. Так, басейн давно вже не працює за призначенням. Але якщо влада проштовхне це рішення – вже ніколи в не запрацює, бо його просто не буде.

P.P.S. Ми не проти нового будівництва в місті як такого. Але воно повинно бути після врахування позиції громади, ухвалення ДПТ і повністю відповідати чинному законодавству. Тоді ми будемо мати комфортне для життя місто, а не хаотичну забудову, відсутність дитячих садків, шкіл і парковок, знищення зелених зон і спортивних об`єктів, суцільні затори на дорогах та руйнування комунальних мереж. 

Джерело: Андрій Іллєнко