Андрій Іллєнко, народний депутат України

Міністр закордонних справ Угорщини заявив, що вони будуть «блокувати будь-яке зближення України з ЄС». Прем’єр-міністр Угорщини Орбан погрожує, що Україні буде «боляче» в майбутньому.

А Угорщина не збирається вибачитись перед Україною за знищення в союзі з Гітлером Карпатської України та жорстокий терор проти українців на Закрпатті (мінімум 6500 вбитих без суду)?

Угорщина вже вибачилася за допомогу нацистській Німеччині та жорстокий окупаційний режим на Лівобережній Україні в 1941-43?

Будуть вибачення за Корюківську трагедію – найбільше в історії Другої світової війни одномоментне винищення цілого населеного пункту? 6700 жителів української Корюківки було вбито за одну добу, а містечко спалене до останньої хати.

Виконавці цього жахливого злочину: угорські карателі з 105-ої легкої дивізії та їхні «помічники» з підрозділу 399 польової жандармерії, російського за етнічною належністю.

За жорстку політику угоризації українців Закарпаття, яка тривала в часи угорського панування, хтось вибачається? Це і період Угорського королівства, і окупація 1939-1944. Мета – повна і насильницька асиміляція українства.

До речі, а скільки в Угорщині шкіл з українською мовою навчання?

Українці не прагнуть конфліктів з Будапештом і їх не починають. Але досить терпіти хамство.

Джерело: Андрій Іллєнко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ