Андрій Крименко, один з керівників «Майдану закордонних справ», редактор кримського сайту BlackSeaNews
Андрій Крименко, один з керівників «Майдану закордонних справ», редактор кримського сайту BlackSeaNews

Я не знаю, що мав на увазі Леонід Макарович, коли сказав про «державну автономію» майбутнього Криму. Не пам’ятаю такого терміну.

Але і спускати на нього всіх собак, як це зробили багато друзі, вважаю неправильним.

Дід Кравчук мудрий… Він має рацію в одному з головних підходів. Ми про це давно говоримо. Наївні міркування вищого політичного керівництва України про те, що зараз ми реформуємося, кримчани побачать, як у нас стало добре, і самі захочуть назад,— шкідлива маячня.

«Що ми чуємо від влади: якщо ми житимемо краще в Україні, то Крим сам захоче повернутися назад до нас. Ну, це ілюзії, повірте мені. Ніколи соціальне питання не вирішить проблему Криму. Крим — це політична проблема. Це найширший політичне питання не лише для України, а України і Росії, України та світу».

500% …

Щодо Південного Тіроля та Гонконга можна сперечатися. Але Леонід Кравчук, на відміну від чинного президента, хоч щось пропонує. Це треба цінувати, а не обпльовувати.

Ми від самого початку, з червня 2014 офіційно заявляли, що це має бути національна автономія кримськотатарського народу. І дещо робимо, щоб усі зрозуміли, як це буде працювати. І що цього не треба боятися.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Если бы предложение Макарыча прозвучало до всех событий, и не только для Крыма а для всех областей несогласных с майданным вооруженным переворотом в стране, может бы и гражданской войны бы не было. А сейчас поезд ушел, и стараниями укроправительства очень далеко ушел.
    Поздно пить Боржоми короче.
    А по автономии Крым уже и сам определился, в том числе и крымские татары определились своим голосованием на референдуме, своим получением Российского гражданства. Не надо идти на поводу у сепаратистов-отщепенцев в лице незначительной крымско-татарской части правяще-олигархической верхушки.

  2. Что значит национальная автономия для территории, на которой две трети населения – русские!! Я совершенно не понимаю, почему пожелания национального меньшинства ставятся во главу угла. Это много веков назад Крым был татарским. С тех пор ситуация кардинально изменилась.

Comments are closed.