Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Оце я розумію державницький підхід до справи під час війни! Будь-який нормальний політик, для котрого власна Держава не порожній звук, особистим прикладом запалює свій народ, доводить своїми діями, як потрібно чинити.

Гендиректор державного підприємства «Львівстандартметрологія», Голова Львівської ОО Блоку П.Порошенка, кандидат від БПП до ВРУ в 2014 р., рідний брат нардепа Ігоря Гриніва – політтехнолога Петра Порошенка, Юрій Гринів, виписав собі матеріальної допомоги з держскарбниці майже на півмільйона гривень за січень-липень 2018 року.

І, що я вам скажу – молодець, молодець, молодець! До речі, і сім’я в 42-річного Юрка робітна, он дружина цьогоріч купила дві новеньких Audi, а рік тому, синові Максиму, пощастило придбати квартиру у Львові, по вул. Стешенка,1, площею 111м.кв за 5600 $, так так товариство, не помилився – за 5600 $, менше 50 $ за м.кв.

От на його звіт я б залюбки прийшов, на звіт політика, державного МУЖА! Бо читаю звіти свободівців – такі скучні та занудні… Зекономили стільки то держкоштів, направили стільки то на розвиток того то і того, така то сума з з/п надана на фронт, така то на пам’ятник тому то і тому, провели такі то патріотичні таборування, вишколи, заходи, там нові тролейбусні маршрути, там заасфальтували, там щотижневі прем’єри нових українських фільмів і т.п. – позіхати хочецця. Сам пригадую, як в 2014 році їздив по областях і розповідав, як ми, нардепи-свободівці, 100% відвідування сесій, тисячі звернень та запитів, проголосували за скасування всіх пільг, урізали з/п найперше собі – до 4,5 тис. грн, міністрам і т.п., звітував про відрахування грошей на фронт, бо в країні війна. Тьху. Народ тоді це оцінив і послав нас на… Так і сказав – ідіотам не місце у владі.

Тішусь, що нарешті в країні при владі моральні, порядні, чесні політики. Є, з кого брати приклад! Саме за таких і голосують українці, саме таких вони і потребують.

Будь, як Юрій, візьми більше від України, ой, зроби для України, ніж Юрій!

Джерело: Андрій Міщенко