Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

«Коли люди ДУМАЮТЬ, що 500 тис. доларів – це великі кошти, то я вам скажу: найбільший хабар, який мені пропонували – і ми зупинились (!!!) на 6,5 млн. доларів. Але я сказав, що мені це не цікаво», – мовив на суді Гримчак. «Якщо б я сказав 10 млн, мені б дали 10, бо ці гроші лежали на дивані, поруч, і я міг взяти скільки хочу і піти звідси, але я не взяв».

Вірю, вірю, вірю. Не знаю, як Ви, панове, але вірю члєну команди Порошенка Гримчаку. Ба більше, я навіть уявив цю картину. Якийсь там 2007 рік. Сидять собі двоє людей на дивані і один пропонує Гримчаку:

– будь ласка, візьміть млн доларів

– даруйте, ні, перший секретар Донецького обкому Соцпартії грошей не бере!

– мо’ хоча б два?

– за кого Ви мене маєте? Я людина ідейна, з Донбасу! По Вашому я даремно в кінці 80-х, на початках 90-х, коли різні довбні утворювали товариства української мови, створив «інтердвіженіє Данбаса»? Вважаєте даремно виступав за відокремлення Донбасу, коли Україна проголосила незалежність, щоб зараз розмінюватись на 2 млн? Я за це боровся?

– а три?

– ніколи! Он ми з Юрком Луценком наймали автовишку, щоб очистити від гівна Леніна в Донецьку, Ви думаєте трьох вистарчить, щоб очистити всіх Ленінів по Україні?

– а 6,5 млн доларів?

– добре, зупинимось на 6,5. А можна мені 10 млн дол., вони ж лежать поруч, на дивані, і я можу взяти скільки хочу і піти звідси?

– ну звісно ж. Беріть!

– ні за що!!! Зарубайте собі на носі всі, чуєте, я, Гримчак Юрій – не продаюсь! Я з Макєєвкі! Ви тварі почуйте нас – донєцкі бабла не беруть! Пішов на йух звідси, с@ка, бо зараз Тебе від3,14жджу, ясно?

– вибачте, пане Юрію, дайте мені хоч 5 хв, щоб позбирати розкидані Вами цих 10 млн доларів.

– збирай і на* звідси.

Р.S. Збережемо, Петре Олексійовичу, закладений вектор розвитку держави! Дякую Вам, дякую Гримчаку!

Джерело: Андрій Міщенко