Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Поляки, від початків 90-их, сповідують націоналізм у розбудові власної держави. В економіці особливо. Чітко, навіть фанатично, дотримуються правила, котре стало аксіомою – «Кожний злотий має залишитись в краю». Постійна реінвестиція в економіку, жодних виведень капіталів за межі Польщі.

Японці сповідують націоналізм. Залізне правило – «Ти не торгуєш зі світом, Ти ведеш війну за Японію».

Американці – «Техас мають грабувати техасці». Перекладу для тих хто буквально сприйняв – нема різниці хто веде експансію за ринки, головне, що це американець.

Українці Галичини, у свій час, підтримали націоналістів та їхню доктрину, запропоновану Провідником ОУН Євгеном Коновальцем «Свій до свого по сво»’. Тим самим зруйнували бізнес поляків та євреїв в Галичині та сформували свій середній клас та матеріальну базу для подальшої війни за незалежність.

В Україні є запит на націоналізм. Українці усвідомлюють, що тільки націоналізм, яко націозахисний та наступальний, здатний протистояти світовим катаклізмам. Ні комунізм, ні лібералізм, котрі якнайкраще себе проявили в Україні на це не здатні. І? І його почали «юзати» ті, хто десятиліттями тут нам насаджувати антинаціоналістичні цінності. Умниє мальчікі, ай вей – тримають ніс за вітром.

«Націоналізм» кланів Порошенка та Яценюка-Авакова – це «націоналізм» для тих, хто сприймає лиш гарну обгортку, бігборд, а не зміст.

БПП та Народним Фронтом, створені найспиятливіші, комфортні умови для виведення легально, наголошую, легально капіталу за кордон. Будучи в парламенті минулого скликання, «Свобода» двічі змусила поставити на голосування «за» розірвання договору з Кіпром, щоб зупинити легальний відтік капіталу в офшор, тоді не набрали 226. А вже цей Парламент, сформований політсилами, котрі експлуатували наші гасла, – деолігархізації, деофшоризації і т.п., через ухвалений Закон в 2015 р. про трансферне ціноутворення ще й розширив можливості виведення капіталу з України. А це понад 10 млрд щороку. Привіт Пенсійний фонд!

Їхня політика в економіці – це здача ринків іноземцям. А, це нуль поступлень до державної скарбниці, нуль робочих місць! Останній приклад – «Укрзалізниця». Навіть вживану електричку до Борисполя, котра зламалась на другий день, закупили в Польщі, маючи власне виробництво в Україні. Про локомотиви з США вже й не згадую.

Однак є й позитиви – Голова «Укрзалізниці» Женя Кравцов 1986 р.н. піднімає зарплатну статистику українцям. Отримує понад 30 тис. евро в місяць, увійшов до европейської топ трійки найбільш оплачуваних голів залізниць, більше отримують лиш французький та британський колеги. Надіюсь, що цей недолік теперішня влада виправить – Женя має бути першим в Европі, а потім і в світі!

«Ми йдемо своїм шляхом»
І знову нас не обманює Петро Порошенко. Живемо по=новому? Живемо! Йдемо своїм шляхом? Йдемо.

Ура таваріщі!

Джерело: Андрій Міщенко