Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Багато людей написали обурливі дописи та коменти про паяца (клоуна). Про що це свідчить? Про те, що в Україні ще залишились люди і це втішає.  Ще один позитив – прозріння! Прозріння цих людей в тому, що скільки худоби живе в такій прекрасній країні. Перепрошую, що худобу я назвав худобою, а не ошуканим чи незрячим виборцем. Рано чи пізно воно мало прийти. Прозріння, маю таку надію, призведе до сепарації людей від худоби, люди не захочуть себе ототожнювати з нею. А це, у свою чергу, спонукатиме в майбутньому вибудувати таку виборчу систему, в котрій біомаса матиме мінімальний вплив на виборчий процес.

Для чого ходити на вибори? Всі ж однакові! Будь вдома, роби звичну для себе справу – жрать, ржать, ср@ть і совокупляться.

А громадяни, якщо, ясна річ, ми не хочемо зникнути з карти світу, мають плекати власну українську ієрархію цінностей, власну українську національну еліту, захищати будь-кого, хто стоїть на таких засадах. Зрештою вона – національна еліта – на щастя, є. Ми приречені зліквідувати більшовицькі, лівацькі постулати, де «доярка може керувати державою».

Ну, і найголовніше – усвідомлення відповідальності за вибір. Це ж треба так примудритися своїми голосуваннями на виборах, щоби вигнати себе з власної, найбагатшої держави, у світи на заробітки? Воістину мудрий народ.

P.S. А Бєні респект, дякую, іґарь валєрьєвічь, правда Ваша, поки українцям в борщ не н@среш доти не змобілізуються.

Джерело: Андрій Міщенко