Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Жодні вибори не пройшли повз мене. Ні 1989 року, коли недолітком обклеював стовби кандидатом від нацпоцдемів до ВС СССР, вночі приходячи додому, з голови до ніг в саморобному клею, ні останні 2014 року до ВРУ. Так от, за весь цей період, я зустрічав людей, котрі надуваючи щоки, з шальоними очима запитували, «а яка програма»? І навпаки, за цей 30 річний період, не зустрів жодної людини, котра бодай би одну сторінку прочитала програми. От питаю себе, це така гра? Привернути увагу до власного кретинізму чи втекти від брехливого власного нутра? Для чого питати, коли Ти жодного разу нічого не читав, жодного разу через програму не голосував, а тєлєвізар – твоє IQ?

Всі вибори в Україні пройшли за одним лекалом: «свій – чужий», «красівий – не красівий», «нравицця – не нравицця». І крапка.

Ніколи не забуду, як в 90-х рр., Вася Куйбіда, мер Львова, згодом голова НРУ, що зараз виміняв цю посаду в Президента України на ректорство. Відповідав на питання про свою програму. «В мене на 300 сторінок є програма порятунку України, але тиждень тому, вороги України її в мене викрали з сейфу…» І всі присутні, суголосно та співчутливо – сволочі та ганьба!

«А, яка програма?» Будь ласка:

Скасувати безвіз, відмінити Томос, збільшення пенсійного віку, скасування грошових виплат при народженні дитини, платна освіта та медицина, в двічі-тричі збільшення тарифів та оподаткування житла, підняття з/п держслужбовцям 1-5 рангів до рівня світових. Збільшення оподаткування, малого, середнього бізнесу та українських заробітчан. Скорочення асигнувань на армію, пропорційне збільшення фінансування прокуратури, поліції та судів. Продаж землі іноземному капіталу, запрошення на топові посади іноземців, розміщення в Україні біженців з гарячих точок. Пропаганда алкоголю, тютюну, наркотиків та сексзбочень. Та інше.

Десь так. Не вірите? ;) Переконайтесь самі. Все у вільному просторі…

Програма постійно напрацьовується, прошу додавайте свої пропозиції. :)

Авторська стилістика збережена. 

Джерело: Андрій Міщенко