Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Мабуть лінивий не написав про «лєжать бєндєра» і «ето тєбє за Майдан». Досить щиро обурюються і виборці «Народного фронту» яценюка-авакова та Порошенка-луценка. І як в їхніх головах це все укладається? Однак, допис не про психіатрію.

У квітні 2005 року главному емведешніку країни Юрію Луценку було запропоновано люструвати міліцію. На, що він відповів: «Це зараз моя міліція». Тоді йому сказали, що прийде час – і вони кинуть Тебе під ноги, а нас розстрілюватимуть. Стверджую, що й Луценко, є відповідальним за розстріл Небесної Сотні. З 2007 р. він дав команду завести картотеки на так званих «футбольних фанатів», на облік тоді взяли всю праву патріотичну молодь. З тих пір націоналістами займались не СБУшники з відділу «Т», п’ючи каву з «ворогами народу» при «профілактичних» бесідах, а мусора, що час до часу «відпрацьовували» кийками свою майстерність на бандерівцях. Ця картотеки стала у великій нагоді януковичівській міліції, починаючи ще від підриву пам’ятника сталіну в Запоріжжі, де за два дні браві «лажись бєндєра» нахапали хлопців по Україні, до «пресування» націоналістів в 2012-14рр. Справу Луценка, Захарченка продовжив Аваков. Саме він все зробив, щоби жодний беркутівець не був покараний.

Непокаране зло стає стократ сильнішим. Замість вашої раптівки «Я – Бандерівець», дорогі нові поліціянти, краще проголосуйте на виборах за бандерівця та націоналістів – змініть систему, а не гасла, утвердите український дух серед силовиків.

Джерело: Андрій Міщенко