Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Даруйте, але важко підібрати слова «вдячності» гаранту за розміщення виробництва пірокселінового пороху, що є в основі забезпечення всього оборонного потенціалу України, в місті Шостці. Кілька кілометрів до кордону Московії та Білорусі. Це ж навіть не треба піднімати літаки в небо – скерував батарею арти до українського кордону, з десяток другий курсантиків і крапка.

О, знову чую голосні, гнівні та засоплені заяви-апеляції до світової громадськості:
– дивіться, що твориться, підірвали/захопили єдиний завод з виробництва пороху для артилерійських снарядів. Ми три роки його будували, мільярди гривень витратили, а вони за 5 хв знищили/забрали. Агресія!

А світова громадськість у відповідь:
– а чим ми можемо вам зарадити та допомогти, якщо ви всі там дегенерати?, котрі додумались розмістити в Шостці стратегічний військово-промисловий об’єкт! Довб@йоби, вас Крим з Луганськом та Донецьком нічого не навчив? Тепер Ви вирішили ще й пороховий завод подарувати московитам, а мо’ в такий спосіб ви передали його? Ми, що вас не знаємо?

Я не правий – тут не всі д…би, є й думаючи та адекватні люди, Державники! Петро Олексійович, наприклад. Свою кондитерську фабрику з Маріуполя завбачливо перевезли, про всяк випадок, з вірою в нашу Перемогу.

P.S. Не треба сіяти паніку! Так мені відповіли на закритому засіданні ВРУ в 2014 році, коли виступив з пропозицією евакуації військових заводів та складів з Луганської та Донецької областей.

Ок, не буду. Знаю лиш одне, коли ми вернемось назад у владу, завод з виробництва стволів, снарядів та пороху буде збудовано в Західній Україні, де знаходиться найбільший в Европі військовий полігон (навчання), Українська Академії сухопутних військ (кадри) та тисяча кілометрів до мордору (тил)…

Джерело: Андрій Міщенко