Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Нарешті інфополе оклигує від психічного загострення, викликаного задавненим комплексом національної меншовартости. Можна і про фундаментальні речі написати, наприклад, про реакцію Угорщини на Закон про освіту, основне – мова.

Україні, як країні-засновниці ООН, варто зробити ревізію початку Другої світової війни. В частині, що ДС війна почалася 15 березня 1939 року з нападу союзної гітлерівській Німеччині Угорщини на Державу Карпатська Україна. Наголосити, що Українець перший, хто збройно виступив в ДСВ проти гітлерівської коаліції, а основою та кістяком збройного опору були українські націоналісти з ОУН. Довести до відома світу, що мадяри на окупованій території організували концентраційні табори, закатували до 4500 українців.

Виокремити подальші події ДСВ. Особисто лиш в 2009 році, будучи головою Чернігівської ОО «Свободи», завдяки Олександр Ясенчук, взнав про Корюківську трагедію. Хоча історією цікавлюсь завжди. Сім тисяч українців замордували мадяри 1 березня 1943 року з 105 угорської дивізії. Допомагали їм у цьому 399 польова жандармерія, що повністю складалася з м@@@лів. Вщент спалили місто. На сьогоднішній день це найбільша трагедія у Другій світовій війні з одномоментного знищення цивільних мирних мешканців (в 45 раз більше вбито людей, ніж у Хатині). Світ про це знає? А ми? Терор спровокували так звані савєцкі партизани, а по факту банди нквд, під керівництвом садиста фьйодорова, що виконували розпорядження москви по знищенню українців. Підрозділів нквдистів, що зосереджувались поруч, було в десять раз більше, ніж мадяр. Природньо, що вони не прийшли на захист, бо обидва окупанти переслідували одну мету – вбивство українців. Цю трагедію ретельно засекретила окупаційна московська влада після війни. Ще б пак. Угорщина союзник по табору та й рускіх парнєй, що разом з ними мордували українців, не з руки виставляти колаборантами Родіни. Загалом на Чернігівщині, за скромними даними загинуло від рук мадярів понад 60 тисяч цивільних українців і це лиш Чернігівщина, а вся Україна? Згодом, будучи народним депутатом, направив низку запитів в СБУ, прокуратуру та ін. заклади, щоб «проламати» той гриф секретности навколо Корюківської трагедії українців. Це вдалося і в архівах зараз працюють історики.

Угорщина почала з нами говорити мовою ультиматумів.  Україні – крайній термін правильно поспілкуватись з Угорщиною, виставити на початках, як мінімум, рахунки за ДСВ. А ще є таке поняття в політиці, як принцип адекватности. 2-недільні україномовні школи в Угорщині та 50 повноцінних угорськомовних в Україні плюс виші. Це як зрозуміти?

P.S. Пригадую, угорці також пробували бикувати, коли Словаччина ухвалила мовний закон. Словаки, вивчивши кілька угро-фінських слів, вказали куда їм піти, не знаю чи вони туди пішли чи вже вернулись, але більше на словаків не скакали. Але до кого я апелюю? До любителя ставати на коліна чи до клімкіна з ґрінєвічь? Однак завтра їх не буде, а новій, нашій владі це треба розв’язати.

Джерело: Андрій Міщенко 

11 КОМЕНТАРІ

 1. Угорці надалі не можуть заспокоїтися, воюють с мертвими. На місці наших військових поховань в Угорщині вони встановлюють танц.поли, дитячі майданчики, будівлі банків, магазинів. Залишки наших солдат залишаються на попередньому місці або як сміття нібито “єксгумуется”. Таким чином в Угорщині “перенесено” вже понад 500 військових поховань с десятками тисяч залишками наших солдат. Уряду України (якій володіє цією інформацією) м’яко кажучи пофіг, йому залежить на добросусідських взаємовідносинах.

 2. На Закарпатті є цілі села, які не знають української мови ! Питається в задачі: а навіщо нам такі громадяни, які живуть на нашій землі, їдять наш хліб, але для України нічого не роблять ??? А вивчившись за рахунок держави, їдуть працювати в Угорщину !!! Скажіть, хто-небудь бачив на фронті хоч одного румуна чи угорця ??? Чому гинуть лише українці ??? А нацменшини живуть в своє задоволення… Так само, як і цигани ! Ніде не працюють, а живуть у таких маєтках, як під Києвом … Промишляють наркотиками, займаються контрабандою що одні, що другі…

 3. НЕ ПРАВДА. НЕ БРЕШІТЬ НА УГОРЩИНУ))) НЕ БУЛО ТАКОГО, КОНКРЕТНО, В ТАКИХ МАШТАБАХ))) ЗАРАЗ МОДА СВІДЧИТИ ВСЯКУ ЛОЖ((( ЧАС КАТЕЛІН, КАЛІК і ПРИХВОСТНІВ. ГАНЬБА))) МІЙ БАТЬКО ВАСИЛЬ, МОБІЛІЗОВАНИЙ ХОРТІ, БОЖИВСЯ І РЕВІВ НА МОЇ ЗВИНУВАЧЕННЯ В УБИВСТВІ ЛЮДЕЙ. – КОМУ МЕНІ ВІРУВАТИ??? – БАТЬКО ВИНІС РАНЕНОГО ОФІЦЕРА, ЗА ЩО ОТРИМАВ БЛЯШКУ “ВІТЯЗЯ УГОРЩИНИ”. МИ НЕ ПОВИННІ ОСОРОМИТИСЯ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ ЄВРОПИ, СУЧАСНИМ СПАДКОМ УГОРЩИНИ – МИНУЛОЇ БАТЬКІВЩИНИ НАШИХ ВЛАСНИХ БАТЬКІВ І БРАТІВ)))

 4. Quite! And not only to the Hungarians: after all, about each of the protesting nations has sinned gravely against Ukraine and our people, and if they are so outraged,- well, let them have a good serving of their OWN dung .

 5. Дуже цікаво і повчально. Крок за кроком треба утверджувати українські позиції, а не бігати за іноземцями, буцімто у саміх розуму не вистачає.

 6. Обов’язково конфліктувати? Пред’являти “історичні” претензії? Маразм. Цивілізовано домовлятись кеби не вистачає? Адже закон про освіту дійсно недолугий.

  • В чому недолугість , за часів СРСР в Радянській Україні на якій мові викладали в середній і вищій школі – російській , а там де дозволяли українську то не було підручників українською , особливо технічної літератури .Російську мову і літературу вивчали в посиленому режимі вже з 5 класу , це в сільській місцевості .Вам пане Клім це повинно бути відомо , зважаючи на ваш поважний вік і це в республіці де корінна нація – Українці.Закон прийнятий слава богу хоч і не ідеальний для Української мови , але миритися можна .Всім тим ,хто так вболіває за свої – нацменшини на території України , проаналізуйте своє законодавство стосовано української нацменшини на своїй території і прикусіть язики .

   • .”Російську мову і літературу вивчали в посиленому режимі вже з 5 класу ” – мені пхали з другого !

  • Закон недолугий в тому, що діти нацменшин до п”ятого класу вчитимуться не державною !!! Якщо дитина в дитинстві говорить однією мовою, а потім , уже в старших класах, їй пропонують іншу мову – це катастрофа ! Дитина повинна державною володіти ще з дитсадка ! Хто відкривав т.з. “національні” школи для нашої діаспори в Австралії ??? Ніхто ! Українці на свої кошти ( притому, працювали на найважчих роботах ! ) побудували дві церкви, а потім , знову ж за свої кошти , створили недільні школи при храмах і наймали вчителів.. І ніяка держава їм не допомагала. Так треба зробити і в нас ! Недільні школи і нехай батьки зі своєї кишені оплачують навчання. А державну мову повинні знати всі без винятку ! Чи дорослий, чи малий ! Як можна інтегруватися в суспільство, не знаючи мови !?!? А якщо вони вивчають лише свою та потім їдуть туди вчитися й працювати, так, тим більше, чому Україна повинна за свої гроші вчити їхніх майбутніх працівників. Такого ніде немає, як у нас. У Німеччині живуть сотні тисяч мігрантів з Росії та Туреччини, проте всі їхні діти ходять до німецьких шкіл… І хіба в страшному сні німці могли побачити, щоб якась продавчиня в магазині до них раптом заговорила російською чи турецькою ! А в маленькій Фінляндії тебе ніхто не прийме на роботу без знання державної мови. …

Comments are closed.