Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

В цей час у США проходить Глобальний Форум з повернення активів. Країни представлені поважним паньством. Генеральні прокурори та міністри юстиції. Захід для нас надважливий – на кону десятки мільярдів вкрадених і виведених за кордон наших грошей. Одна з ключових країн, котрій присвячений цей форум – Україна. Головує Генеральний прокурор США Джеф Сешнс. А кого ж Україна делегувала? А нікого! Як се любо та мило. Луценко не полетів, так і мовив:
– Про що я буду з тими прокурорами говорити? Про студентські роки на інженерному в Львівській політехніці чи про комсомол по гуртожитках? А ще, як подумаю про тих 12 годин на дорогу… Та й піст вже почався, як коротатиму той переліт? Скасовуйте візит.

Міністр юстиції України, Петренко Павло, також забив на тоту оказію.
– Юрку то ти точно не летиш?
– Неа, Павле.
– То якого хера я туди попрусь, мені воно тра? Лишаюсь вдома!

«Що робити? Ті янкі не відчіпляться, то не українці, котрим можна впарювати туфту 17 років, ще з часів Кучми – про боротьбу з корупцією, злочинний режим, про повернення грошей олігархів, недоторканість – ці гівна не їдять». Голова Юрка напружено працювала.
– Женя, Єнін. А ну заскоч до мене.
– Так Юрію Віталійовичу.
– Слухай, тут така справа, а може мотанешся до америкосів, га? Покуняєш там день, два і назад?
– Нє, не хочу, на попередній роботі в МЗС налітався вволю, що я там не бачив? Та й за візу треба платити.
– А хто тоді?
– А давайте нехай дує Дмитро Сторожук, візу має. Він також Ваш заступник, та й молодший від мене, я – 1980, а він – 1985 р.н. Най капку світу зобачить, селфі зробить, повчиться, може взнає про якусь заначку на офшорах, про яку ми не знаєм? А ну «криса» в нас завелась? Хіхі.
– Океюшки. Най він і летить.

Відправили на форум Дмитра. Він вилетів ще в суботу, але при пересадці в Стамбулі, на літак не потрафив і до тої Гамерики не долетів.

P.S. 2014 р. 54% – Україна, 75% – Львів.

Джерело: Андрій Міщенко