Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Маю одну ваду – будь-яке питання досконало вивчити. Дай думаю пірну в родинне деревце рятівника української нації – Саакашвілі. Краще б я цього не робив. Одне емоції та політичний підтекст, інше чисто людське, як не як Грузія, грузини, котрих я поважаю та добре до них ставлюся.

З книжки дружини Міхо Мандри Елізабет Рулофс «Реалістична сповідь ідеалістки» дізнаюсь, що прадідусів по маминій лінії в 1937 році репресували, але…, але відпустили. Відпустили? А тому, що один до жовтневого перевороту на московії, фінансував Кобу-Джугашвілі-Сталіна, бо був тоді великим промисловцем, а другий на той час працював в грузинському НКВД під керівництвом Берії та, так виглядає, під його покровительством. А прабабуся Міхо особисто переховувала Сталіна від царської поліції. Рідний дядько Саакашвілі – Темур Аласанія високопоставлений офіцер КГБ СССР, а потім ФСБ. Саме він найбільше займався вихованням Міхо, бо вітчим не настільки докладав уваги вихованню і саме йому завдячує Міхо своєму старту та досягненнями в політиці. До речі, і навчання в Києві по грузинській квоті це також його заслуга. А Порошенко, між іншим, приїхав навчатися по молдовській. Адні, корні квот, єдіная срана, так сказать.

Отже, питання на засипку, чому так всі валили свободівський Закон про люстрацію в 2014 році? Згідно з котрим всі, хто був дотичний до спецслужб Московії, їхніх партструктур, виконавчої та представницьких гілок влади при ригах не мають права обіймати, працювати та обиратися до нашої влади? Одне говорити про агентуру Кремля, інше – її викинути з органів влади.

Холєра, опять показав Вам істінноє ліцо «Свободи» – агента Кремля! Я за Міхо! Ґамарджоба, генацвале – успіху, друже! Клич, якщо що, захопимо, розвалимо та спалимо будь що у Грузії.

 Джерело: Андрій Міщенко