Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

В Держбюджеті 2018 року на Суспільне Мовлення (УТ-1), котре очолює людина Авакова (Народний Фронт) Аласанія, закладено майже 800 млн. Аласанія домагається 1 млрд 200 млн. Не маю нічого проти, щоб Зураб батькович й надалі отримував зряплату більшу в 5 раз за з/п народного депутата та міністра, а до того ж ще додатково премії у розмірі 300% від з/п за квартал, однак мені дуже хочеться дивитися УТ-1. Як громадянин Держави, розумію важливість ТБ, а особливо, під час війни з московією, бо війна головно йде за голови людей. Гроші Держава на цей канал виділяє справно та регулярно. Тому і хочу бачити там своє цікаве і не зєлєнскоє. Між іншим, а хто його востаннє дивився, оце УТ-1? Кілька раз я намагався – геть чисто сплакався над гіркою долею неньки, затужив над зламаною калиною та засумував над не довишитою сорочкою…

А от на підтримку Держкіно, з певними «викрутасами» та не зовсім зрозумілими механізмами їхнього розподілу, лиш 500 млн. А в роботі зараз більше 100 фільмів.

Жодних протиставлень – порівняв роботу Держкіно та УТ-1. Їхніх керівників. Одна ж держава, одне правове поле, і фінансування суттєво більшеньке в УТ-1.

До речі, а чому Аласанія не знімає серіалів, фільмів, розважальних, інтелектуальних та спортивних передач? Нумо згадаймо дитинство, напр., спортивні змагання школярів, знятих німецьким телебаченням. Школа, спортзал, лінія перешкод та двоє ведучих, котрі шикарно проводять та коментують цей змаг. Щасливі всі: і дітки, і глядачі, і все німецькою, в нас можна українською.

А може знову відвідати УТ-1, роздати там консультацій та порад?

Джерело: Андрій Міщенко