Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Поділяю радість демолібералів!

Ухваленим вчора Законом про деокупацію Україна кинула виклик Москві. Бюджету рашки нанесено дошкульний удар! Україна повністю бере на себе соціальне та пенсійне забезпечення насєлєнія окупованих територій. Рашка, Ми з Тобою навіть не розриватимемо дипломатичних стосунків. Ясно, мля? Таким чином ще раз розвінчуємо ваш, московський міф, що в нас мол внутрішній конфлікт, а не війна з вами. Це тільки хвора Велика Британія після окупації Фолклендів Аргентиною в той же день розірвала з нею дипстосунки.

Ба більше, вчора нанесений ще один удар під дих рашці – навіть договір про дружбу не розірвали. Все ж доконаємо московитів. Ми вас падлюк, пацаків, й надалі каратимемо безвізом. Не дочекаєтесь візового режиму з Україною!

Ну, нарешті взяли і за барки московський бізнес в Україні. Можете, окупанти, й в подальшому тут страждати та володіти обленерго, облгазами, банками та іншими підприємствами монополістами, виводити з України кошти в офшори та встановлювати ціни для українців.

Також за цим Законом надана велика підтримка нашим військовослужбовцям. Захищатися відтепер «можна лиш у межах крайньої необхідності», тобто криміналізуються дії вояків, вводиться презумпція їхньої вини. Державницький Закон, направлений на кончину Московії.

Шкода, що я не нардеп. Вніс би поправку, щоб Україна взяла на себе ще й соціальне та пенсійне забезпечення населення окупованих Московією українських територій в 1917-22 рр. – Курщини, Стародубщини, Білгородщини та Кубані. Як «мочити» їх, то «мочити».

P.S. Ганьба свободіцям, що не оцінили переможного Закону.

Джерело: Андрій Міщенко