Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

«Ані дух, ані буква буква цього Закону (про реінтеграцію Донбасу) не суперечать Мінським домовленостям», – заявив Петро Порошенко.

Мені від серця відлягло після цих слів Президента України. Кілька днів не знаходив собі місця, нігті гриз з нервів, не спав, як грозова хмара себе поводив. Весь час думав: «Перечить чи не перечить цей Закон «Мінську», перекреслює домовленості Кучми з Медведчуком чи ні?». Хух – не перечить! Ура! Товариство, можете наливати келихи, все добре!

Петре Олексійовичу, не вчиняйте так більше з посполитими. Так і до нервового зудару не далеко. Створіть, будьте ласкаві, Мінський Суд України (МСУ), Конституційний Суд України можна розігнати, як такий, що втратив актуальність. До МСУ звертались би з роз’ясненнями народні депутати, міністри, Ви, пане Президенте, на предмет відповідності українських законів мінським угодам. Уявіть завтра з дуру ВРУ ухвалить якийсь, наприклад, Закон про засади розвитку ІТ підприємств, а він бац і суперечить Мінським угодам. І всій Україні якось невдобно, перед цілим світом хоч очі в Сірка позичай.

А МСУ в акурат дає роз’яснення і ми в дамці! До речі, запропонуйте цей суд очолити медведчуку, як не як відомий правник, адвокат, Ваш однопартієць. Може і путін не нападе! Раз мочимо агресора рашку цим державницьким Законом то вже до переможного кінця!

P.S. Якщо ж Свобода буде проти, винесемоказлівнафіг, цих агентів москви. Народ підтримає!

Джерело: Андрій Міщенко