Шкідлива програма поширюється під виглядом корисних додатків на кшталт Adobe Flash Player

Смартфони, що працюють на операційній системі Android, атакує новий вірус, який краде дані користувача про його банківські рахунки. Про це повідомляє прес-служба компанії з розробки антивірусів Doctor Web.

Вірус-троян Android.BankBot.211.origin отримує доступ до конфіденційної інформації. Спочатку його помітили в Туреччині, проте пізніше вірус поширився на десятки країн.

Шкідлива програма поширюється під виглядом корисних додатків на кшталт Adobe Flash Player. Наразі троян маскується під понад 50 додатків, призначених для роботи з платіжними системами, віддаленими банківськими послугами (RBS) та іншим програмним забезпеченням.

Після завантаження та встановлення контролю над пристроєм вірус може розсилати повідомлення, пересилати на сервери хакерів дані про листування та дзвінки тощо.

Нагадаємо, нещодавно близько 14 мільйонів користувачів смартфонів, що працюють на системі Android, постраждали від хакерської атаки вірусу CopyCat. Вірус у приладі обирав будь-які контакти і відправляв їм зображення. Користувач, який відкрив повідомлення, автоматично завантажував програму з розширенням apk. Самі розробники CopyCat отримували доходи від реклами в заражених телефонах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ