Письменнику не подобається зміна влади в Україні

Історія президента Володимира Зеленського може стати повторенням епохи екс-президента-втікача Віктора Януковича. Таку думку висловив відомий український письменник Юрій Андрухович в інтерв’ю журналістці Яніні Соколовій для програми «Рандеву».

За словами Андруховича, йому не подобається зміна влади в Україні.

«Мені перестають подобатися люди, співвітчизники. Я починаю на них дивитися з точки зору «ой, цей, мабуть, теж голосував за Зе». Або «ця схожа на таку, що голосувала». Мені дуже не подобається ця зміна влади. Моя інтуїція підказує мені, що це колективний або переформатований Янукович-2, і слід налаштовуватися на агресивну, віроломну, підступну і в кінцевому підсумку антиукраїнську хвилю. Сподіваюся, що якась чергова хвиля змете цю ситуацію раніше, ніж можна було очікувати. А з іншого боку, якщо не змете, то це назавжди», – попередив він.

За словами Андруховича, якщо Зеленському не доведеться терміно піти з політики, він навряд чи дотримається обіцянки про лише один президентський термін. З цього приводу письменник навіть запропонував укласти парі.

«Якщо для них не мають значення ті речі, які вони вчора говорили, то яке значення матиме те, що вони п’ять років тому говорили?», – підсумував Юрій Андрухович.