Крим
В окупованому Криму повністю знеструмлено низку населених пунктів

Анексований Крим 11 січня знову занурився в темряву. Без електропостачання залишилися населені пункти у Роздольненському районі та Судаку, повідомляють Крим Реалії.

Зокрема, у Роздольненському районі у зв’язку з аварією на лінії електропередачі 10 кВ відключені від електрики чотири села – Вітрянка, Воронки, Серебрянка та Соколи.

У Судаку через аварію на трансформаторній підстанції частково знеструмлено саме місто і село Дачне, повністю без світла – село Лісове.

Окрім того, у Джанкойському районі внаслідок аварійного відключення ЛЕП без електроенергії залишилися два села – Медведівка і Тургенєве.

Як відомо, новорічні та різдвяні свята мешканці Криму зустрічали із незрозумілим графіком подачі дефіцитної електроенергії й непрацюючим громадським електротранспортом. Загалом, світло в оселі кримчан надходить за системою – «три години є світло, три – немає».

Читайте: Кримський «блекаут» завдав $12 мільйонів збитків

В останній день 2015 року в Криму за ініціативи президента Росії Владіміра Путіна – поспіхом провели так зване «соціологічне опитування»: чи згодні мешканці півострова на укладення контракту з Україною, якщо у ньому Крим і Севастополь будуть вказані як частини України. Згідно з озвученими в Росії даними, 94% мешканців Криму нібито висловили готовність перетерпіти «незначні перебої» енергопостачання протягом трьох-чотирьох місяців.

Як відомо, Крим було повністю знеструмлено в ніч на 22 листопада. Повідомляється, що дві нитки енергомосту планується запустити в квітні-травні, що дозволить забезпечити Крим електроенергією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ