Поліція та вибухотехніки виїхали на 12 об’єктів столиці

17 листопада до Нацполіції Києва надійшло анонімне  повідомлення про мінування 12 об’єктів у столиці. Зокрема, станції метро, вокзалу, ТРЦ, телеканалу та інших велелюдних місць. Про це йдеться у повідомленні прес-служби київської поліції.

«Анонім повідомив про закладену вибухівку на центральному автовокзалі, телеканалі, автостанції «Дарниця», у 6-ти розважальних центрах, станції метро «Либідська» та «Святошин», а також в готелі», – йдеться у повідомленні.

За вказаними адресами прибули наряди патрульної поліції, слідчо-оперативні групи районів, спеціалісти вибухотехнічної служби, кінологи та рятувальники.

Проводиться евакуація громадян. Інформація про вибухівку за всіма об’єктами у різних районах Києва надійшла в поліцію упродовж години, уточнили в прес-службі.

Також вирішується питання щодо порушення кримінальних проваджень. Крім того, поліція встановлює осіб, які вчинили анонімні дзвінки.

Пізніше стало відомо, що станцію метро «Либідська» перевірили і вибухонебезпечних предметів не виявили. Наразі станція працює у звичайному режимі.

Нагадаємо, 10 листопада невідомі повідомили про замінування десять аеропортів України. Пізніше у Нацполіції встановили, що ці повідомлення надійшли із сусідньої держави.