Британська валюта знижувалась до 1,1983 дол. – це мінімум з початку жовтня

16 січня фунт стерлінгів тримався на тримісячних мінімумах на азійських торгах після повідомлення в ЗМІ про готовність британського уряду до «жорсткого Brexit». Це відродило побоювання інвесторів щодо наслідків виходу Сполученого Королівства з ЄС. Про це пише Економічна правда.

Фунт змусив інвесторів перевести на себе увагу з долара, який на попередніх сесіях опинився під тиском, оскільки інвестори розмірковували, чого очікувати від економічної політики Президента США Дональда Трампа.

Британська валюта знижувалася до 1,1983 дол. – це мінімум з початку жовтня. Фунт знизився на 1,2% до попереднього закриття – до 1,2027 дол.

За словами дилерів, реакція ринку пов’язана з повідомленням у газеті The Sunday Times про те, що Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей цього тижня сигналізує про запланований «жорсткий Brexit» (вона заявила, що готова піти з єдиного європейського ринку в обмін на повернення контролю над кордонами країни).

Інвестори побоюються, що рішучий розрив зв’язків з єдиним ринком зашкодить британському експорту та відлякає іноземних інвесторів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ