У Раду Дзендзерський пройшов під № 24 списку партії «Народний фронт»

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вніс подання Генеральному прокурору Юрію Луценку щодо притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Дениса Дзендзерського. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Вніс Генеральному прокуророві для погодження подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дзендзерського Д.В. за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України», – написав Холодницький.

Вніс Генеральному прокуророві для погодження подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності н…

Posted by Назар Холодницький on Tuesday, July 11, 2017

Дзензерський нібито вносив до е-декларації завідомо неправдиві дані.

У березні цього року в НАБУ повідомляли, що парламентар продовжує займатися бізнесом і оперативним управлінням підприємств, які належать йому спільно з батьком Віктором Дзензерським.

У матеріалах Бюро згадуються суто кримінальні епізоди, пов’язані з бізнес-діяльністю депутата за ст. 191 (привласнення або розтрата чужого майна), а також ст. 209 (незаконні фінансові операції, легалізація, відмивання коштів). У матеріалах зазначається, що Денис Дзензерський протидіє виконавчим службам, використовуючи свою депутатську недоторканність.

Народний депутат Денис Дзензерський обіймає посаду заступника голови комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності. У Раду пройшов під № 24 списку партії «Народний фронт».

Як відомо, раніше Генпрокурор Юрій Луценко вніс у Верховну Раду подання щодо зняття недоторканності з народних депутатів України Андрія Лозового, Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата і Максима Полякова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ