Перший заступник глави СБУ став антигероєм журналістського розслідування

Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування щодо незаконного збагачення першого заступника голови Служби безпеки України. Про це йдеться у повідомленні НАБУ у Facebook.

«10 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом незаконного збагачення першого заступника голови Служби безпеки України (ст. 368-2 Кримінального кодексу України).
Підставою для реєстрації кримінального провадження, відповідно до ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, стали матеріали журналістських розслідувань», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, розслідування цих фактів доручено Головному підрозділу детективів НАБУ.

Прізвище посадовця у повідомленні не вказується, але, імовірно, йдеться про Павла Демчину. Днями ЗМІ опублікували журналістське розслідування. Згідно з матеріалами, цивільна дружина першого заступника глави СБУ є власницею елітних автомобілів та мешкає у розкішному заміському маєтку. Водночас сам Демчина, який очолює Головне управління у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, згідно з декларацією за 2015 рік, офіційно мешкає у відомчому гуртожитку СБУ, не має власного житла, автівки чи заощаджень.