Попри наявність фото злочинця з відеокамер та адреси, куди зловмисники викликали таксі, поліціянти заявили, що вкрадений телефон навряд чи знайдеться

Правоохоронці Києво-Святошинського району встановили антирекорд зі швидкості прибуття на виклик – вони добиралаися майже годину, хоча відділ поліції розміщується в 500 метрах від місця події. Про це повідомив журналіст Олександр Хорольський у Facebook.

«Щоби переконатися, до якої шараги довів МВС Арсен Аваков, досить зіткнутися з його творінням у побутовій ситуації. Крадіжка. Києво-Святошинський район. Відділ поліції знаходиться в 500 метрах від місця. Є документи, фото з відеокамер злочинця, адреса, куди злочинці викликали таксі», – пише журналіст.

Після повторного дзвінка за номером «102» через 40 хвилин, черговий у відділенні так і не зміг відповісти, де, власне, в даний момент знаходиться наряд поліції.

«Відповідь чергового після повторного дзвінка: «Та звідки ми знаємо, де їздить наш наряд?!», – зазначає Хорольський.

Втім, все ж таки поліцейські з’явилися за адресою через 50 хвилин, тобто, витративши по 10 хвилин на кожні 100 метрів від пункту «А» до пункту «Б», стверджуючи що патрулю виклик надійшов безпосередньо перед прибуттям.

Попри те, що у заявника було фото злочинця з відеокамер, а також адреса, куди зловмисники викликали таксі, поліцейські висловили впевненість, що вкрадений телефон навряд чи знайдеться, оскільки будинок, куди поїхали злодії – десятиповерховий, і квартир в ньому багато. Крім того, поліція відмовилася розшукувати вкрадений апарат по IMEI, оскільки, за словами правоохоронців, цим нібито займається Служба безпеки України. Також, як написав Олександр Хорольський в коментарі до свого посту, поліцейські, навіть не представившись, заборонили себе знімати на камеру.

Чтобы убедиться, до какой шараги довёл МВД Арсен Аваков, достаточно столкнуться с его творением в бытовой ситуации. Краж…

Posted by Oleksandr Khorolskii on Samstag, 2. September 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ