Після пожежі на артскладах залишилося трохи більше 30% боєприпасів, які там зберігалися

Диверсію на артскладах у Балаклії на Харківщині у ніч проти 23 березня вчинили цивільні особи за допомогою безпілотного літального апарата. Про це йдеться у частині постанови Київського райсуду Харкова від 28 березня 2017 року щодо розгляду клопотання слідчого в особливо важливих справах управління СБУ в Харківській області, передає Укрінформ.

Слідчий просив накласти арешт на сервер військової частини в/ч А1352 у Балаклії та відеореєстратор частини для розслідування диверсії на арсеналі.

«Згідно з клопотанням, близько 02:40 23 березня диверсію скоїли на цей час невстановлені цивільні особи за допомогою безпілотного літального апарату, внаслідок чого на технічній території арсеналу відбулася детонація ракет ЗМ9-ЗРК «Бук-М1» та снарядів 152 мм», – йдеться у постанові.

Суд задовольнив клопотання слідчого СБУ і наклав арешт на два комп’ютерних блоки військової частини А 1352. 25 березня слідчий направив на адресу військової частини запит, щоб отримати записи зі встановлених в частині відеокамер. Того ж дня військові надали сервер та відеореєстратор з приміщення вартової служби.

Нагадаємо, 23 березня у місті Балаклія Харківської області спалахнули склади військового арсеналу та відбулася детонація снарядів. Тоді з прилеглих територій евакуювали 36 тисяч мешканців. Гасили пожежу кілька днів, а її наслідки долають і досі.

За даними міністра оборони Степана Полторака, після пожежі на артскладах у Балаклії залишилося трохи більше 30% боєприпасів, які там зберігалися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ