Літо в Україні у більшості областей розпочнеться за умов +24…+30 градусів

У пеші літні дні погода в Україні позначиться атмосферними стрибками. Крім того, наша держава найближчими днями буде однією з найспекотніших країн в Європі. Про це пише у Facebook Наталія Діденко.

«Ось як складати прогноз, коли, наприклад, в Карпатах вночі очікується +7…+12 градусів, а вдень на Луганщині, Донеччині, Дніпрі та в його навколишніх районах подекуди ймовірно до +33…+35 градусів?», – зазначає синоптик.

Літо в Україні у більшості областей розпочнеться за умов +24…+30 градусів. На Заході буде  трохи нижче – приблизно +20…+25 градусів. А на Півдні, Сході та у більшості центральних областей очікуються +28…+33 градуси, подекуди – до +33…+35 градусів.

«Взагалі, в суботу-неділю найспекотнішими в Європі будуть Україна, Іспанія та Португалія», – пише синоптик.

Атмосферні фронти далекого північного циклону та деякі фронти-мальки зумовлять дощі з грозами вздовж смуги Вінниччина – Черкащина – Полтавщина – Сумщина – Харківщина. Грози можуть супроводжуватися шквалом та градом.

«Звичайно, Захід також отримає свою чергову порцію вологи, проте 1-2 червня опади тут хоча б перериватимуться сонячними проясненнями. До речі, така ж ситуація буде на Одещині – лише локальні дощі та грози», – прогнозує Наталія Діденко.

На решті територій – на Півдні, Сході та значній частині Центру – буде сухо та спекотно.

«У Києві вихідними атмосфера весь час торкатиметься вологої сусідньої смуги, тому в столиці ймовірність дощу є, проте без тривалих якихось злив. Температура повітря у Києві становитиме практично ідеальні для уїк-енду +25…+28 градусів», – повідомила синоптик.

Перші літні вихідні в Україні будуть з такими атмосферними стрибками, що в нас з Апельмоном вже крутиться…

Gepostet von Наталка Діденко am Freitag, 31. Mai 2019