Арсен Аваков
Арсен Аваков

Арсена Авакова вже можна назвати політичним трупом, його доля усім зрозуміла і передбачувана. Він назавжди піде з української політики. Про це виданню Інформаційний Акцент заявив політолог Ігор Хсів.

На думку експерта, політичну долю Арсена Авакова не можна розглядати окремо від долі прем’єра.

«Яценюк протягнув його на посаду. Тому, поки він є прем’єром, робитиме все — щоби прикрити міністра МВС. Бо той може багато чого розповісти і про нього самого», — зазначає експерт.

За словами Хсіва, в біографії Авакова дуже багато темних плям та корупційних скандалів.

«Свого часу проти нього були порушені кримінальні справи за великі податкові порушення і фінансові махінації. Тому очікувати від нього чогось іншого ніж продовження цієї ганебної практики було не варто», — вважає він.

Політолог переконаний, що дні Авакова на посаді міністра МВС добігають кінця.

«Я думаю, що це питання найближчого часу, тому що він зайшов вже надто далеко. Авакову треба мати хоча б якесь відчуття міри, а так він сам собі написав вирок».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за інформацією народного депутата Сергія Лещенка, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков суміщав посаду в уряді з роботою директора своєї італійської фірми. За словами нардепа, якщо сумісництво Авакова буде підтверджено компетентними органами, йому загрожує протокол про корупцію. Реагуючи на цю інформацію, очільник МВС заявив, що інформація депутата«брехлива параноя».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ