Міністр МВС розповів, що в Одесі місцева політична, ділова і управлінська еліти вирішили створити власні бригади бойовиків

За останні кілька місяців Одеса перетворилася на кримінальну столицю України. Таку заяву зробив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає прес-служба МВС.

За його словами, за перший день воєнного стану в Одесі затримали групу із 17 бойовиків, які атакували будівництво, а в іншому місці напали на політика. Аваков розповів, що в Одесі місцева політична, ділова і управлінська еліти вирішили створити власні бригади бойовиків і так званих громадських діячів, при цьому реальні громадські діячі глибоко «забиті», зокрема і фізично.

«Якщо це стиль управління місцевої міської влади… або недостатня увага адміністрації – це предметна розмова, яка має відбутися між паном Трухановим (Геннадій Труханов міський голова Одеси, – ред.), Степановим (Максим Степанов голова Одеської ОДА, ред.). А якщо у них не вистачить власної волі – я думаю, що ми будемо разом з ними сідати і допомагати їм», – сказав Аваков і додав, що миритися з цим не можливо.

За його словами, у Харкові, Дніпрі, Запоріжжі таких проблем, як в Одесі, немає. Міністр додав, що після наради силовиків в Одесі вирішили провести перевірку економічних схем.

«Для цього сюди під’їдуть спеціалісти із інших областей, і з Києва у тому числі, для того, щоб спробувати відсторонитися від потенційних ризиків і домовленостей в місцевих правоохоронних органах», – сказав він.

«Дуже нерозумно з боку одеської ділової та політичної еліти присвоювати собі такий сумнівний приз, як «столиця розгулу і кримінального елементу в Україні», – зазначив міністр МВС.