Арсен Аваков пообіцяв, що створювати передумови для внутрішньої дестабілізації через провокаційні символи і дії МВС не дозволить

Підрозділи Національної поліції і Нацгвардії не потерплять ні антиукраїнську символіку, ні антиукраїнські заяви під час масових заходів 9 травня. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає УНН.

«Попереду 9 травня. Як завжди останнім часом – різні політичні сили спробують використати цей день для того, що б нагадати про себе будь-яким чином. Апологети «русского міра» в Україні, через свої пропагандистські канали розганяють, спекулюючи на почуттях людей, акцію «безсмертний полк», – підкреслив Аваков.

Він запевнив, що як міністру внутрішніх справ відомо про плани таких провокацій в столиці і низці міст південного сходу України.

«Не справа МВС і його поліцейських і гвардійських підрозділів давати оцінку і тим більш регулювати політичну діяльність, але … на всіх демонстраціях і маршах, запланованих в цей день, підрозділи Національної поліції і Нацгвардії не потерпять ні антиукраїнську символіку, ні антиукраїнські заяви! Всі відповідні спроби з боку, охочих до провокацій сил – будуть припинені. Поліцейські по всій країні отримали дуже чіткі інструкції», – наголосив посадовець.

За його словами, створювати передумови для внутрішньої дестабілізації через провокаційні символи і дії МВС не дозволить.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ