Аваков хоче покарати одного з активістів блокади, нардепа Парасюка

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що ситуація з сутичкою за участі народного депутата Володимира Парасюка та правоохоронців на одному з блокпостів поблизу Слов’янська є «дуже небезпечною для країни».

«Вважаю неприпустимим те, що народний депутат, розмахуючи посвідченням з одного боку, з іншого боку – б’є служителя закону або державного службовця, прекрасно знаючи, що той через свої обов’язки не може опонувати народному депутату. Це явище дуже небезпечне для всієї країни в цілому, тому наполягаю на тому, щоби цьому факту була дана відповідна оцінка», – підкреслив очільник МВС.

Відповідно, Аваков заявив, що вважає неприпустимим для народного депутата ховатися за своєю депутатською недоторканістю при вчинені хуліганських дій.

Нагадаємо, ввечері 14 березня на блокпості біля Слов’янська стались сутички між правоохоронцями та командою народного депутата Володимира Парасюка. У нардепа кажуть, що проти них застосували сльозогінний газ. Згодом сам нардеп оприлюднив відео сутички і виклав свою версію подій.

У Міністерстві стверджують, що травми внаслідок сутички з депутатом отримало сім полісменів. У поліції теж оприлюднили своє відео подій. Після цього було відкрито кримінальне провадження за фактом сутички. Самі ж полісмени отримали нагороди від Авакова, а полковник Юрій Голубан – від Президента України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ