Яценюк аваков
Аваков відповів звільненому губернатору Олександру Кіхтенку на його заяву про війну Яценюка проти Донецької ОДА

Глава МВС Арсен Аваков відповів звільненому екс-керівникові Донецької області Олександру Кіхтенку на його заяву про війну Яценюка проти Донецької ОДА. Про це міністр написав у своєму Facebook у відповідь на інтерв’ю Кіхтенка «Українській правді».

«Помилився Кіхтенко – це війна усім дурням, які кличуть співпрацювати з владою окупованих територій. І війна всім боярам, що на своєму місці замість важкої роботи барствують в начальниках», – заявив Аваков. «А у нас тепер кожен чинуша, який облажався і якого звільняє Кабмін, буде звинувачувати Арсенія Яценюка в семи смертних гріхах?», – обурився міністр.

Він повідомив, що Яценюк зараз у відрядженні, тому Аваков вирішив сам відповісти Кіхтенку. «Арсеній зараз у від’їзді, але я скажу за нього словами близького до звільнюваних чинуш Шарікова: У чергу, сучі діти, у чергу!», – заявив міністр внутрішніх справ.

Нагадаємо, Кабінет міністрів вніс президенту Порошенку подання щодо звільнення голови Донецької обласної державної адміністрації Олександра Кіхтенка. Згідно з інформацією, подання про звільнення пов’язане із неналежним виконанням Кіхтенком службових обов’язків.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ