За словами голови МВС, військова прокуратура днями розкаже про деталі розслідування

Міністр МВС Арсен Аваков вважає, що пожежа та вибухи на артскладах під Балаклією на Харківщині є наслідком агресії Росії проти України. Про це він заявив 7 квітня у Сєверодонецьку, передає Українська правда.

«(…) ми ніколи не застрахуємося від прямих актів агресії війни з боку Російської Федерації – як це було у випадку, коли йдеться про вибухи на арсеналі в Балаклії», – сказав він.

Щоправда, головний правоохоронець України не став повідомляти деталі розслідування та послався на військову прокуратуру.

«Я думаю, що це предмет окремої розмови – військова прокуратура про це скаже найближчими днями. Але думаю, що разом із іншими актами прямої агресії це пряма агресія з боку Російської Федерації», – уточнив голова МВС.

Нагадаємо, 23 березня у місті Балаклія Харківської області спалахнули склади військового арсеналу та відбулася детонація снарядів. Тоді з прилеглих територій евакуювали 36 тисяч мешканців. Гасили пожежу кілька днів, а її наслідки долають і досі.

За даними міністра оборони Степана Полторака, після пожежі на артскладах у Балаклії залишилося трохи більше 30% боєприпасів, які там зберігалися.

Згідно з даними СБУ, диверсію на артскладах у Балаклії вчинили цивільні особи за допомогою безпілотного літального апарата. Наразі суд арештував сервер і відео реєстратор із чергової служби у військовій частині А1352.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ