До кінця дня п’ятниці Аваков чекає від Князєва кадрових пропозицій і подань

Міністр МВС Арсен Аваков звільнив голів управлінь Національної поліції у Львівській, Закарпатській, Запорізькій та Житомирській областях. Про це стало відомо в ході розширеного засідання колегії МВС 23 серпня, передає прес-служба МВС.

Глава Нацполіції Сергій Князєв поскаржився на низку недоліків в поліції. Мовляв, кожне десяте вбивство залишається нерозкритим, а в деяких регіонах – дуже високий рівень злочинів, пов’язаних з викраденням автомобілів. При цьому керівний склад поліції вимагає і отримує хабарі. З початку року викрили на хабарництві і повідомили про підозру 69 співробітникам, кожен п’ятий з яких – керівник, уточнив Князєв. Він також додав, що у нього є «суттєві зауваження до керівників Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей».

«Я ухвалюю рішення про звільнення керівників упрвлінь Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей. Прошу відповідних офіцерів після засідання колегії зайти до мене для вирішення питання подальшого проходження служби», – відповів міністр МВС.

До кінця дня 23 серпня Аваков чекає від глави Нацполіції подань на посади голів управлінь у Львівській, Закарпатській, Запорізькій і Житомирській областях.