Невідомі перерізали кабелі компанії

Абоненти Дніпра та області тимчасово залишились без стаціонарного телефонного зв’язку через те, що у ніч на 11 травня невідомі перерізали кабелі «Укртелекому». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор з корпоративних комунікацій компанії Михайло Шуранов.

«О 1:11 неподалік від Новомосковська в двох місцях перерізаний канал Новомосковськ – Павлоград, а о 4:04 в Дніпрі в кабельному колодязі перебиті кабелі ділянок Дніпро-Кринички і Дніпро – Кам’янське. Кабелі тільки перерізані», – уточнив він.

Таким чином міжміський зв’язок був відсутній в абонентів Дніпра і Дніпропетровської області, а також не було доступу до Інтернету в мешканців Маріуполя та Краматорська.

Згодом Шуранов повідомив про відновлення телефонного зв’язку в Дніпрі. Однак було виявлене нове пошкодження на ділянці Волноваха-Мар’янка, внаслідок цього термін ремонту доступу до Інтернету для абонентів Донецької області зрушився на кілька годин.

«Про факт цілеспрямованого пошкодження телеком-інфраструктури повідомлені поліція і СБУ. На жаль, в таких випадках дуже рідко порушують кримінальні справи, оскільки нічого не вкрадено, а факт порушення телеком-інфраструктури країни, на думку правоохоронців, не цілком достатній для порушення кримінальної справи», – зазначив Шуранов.

Сегодня ночью магистральные каналы Укртелеком, обеспечивающие связью восток Украины, подверглись массовой атаке. В 01.11…

Posted by Mikhail Shuranov on Donnerstag, 11. Mai 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ