Через перебитий газогін місто вже шостий день поспіль залишається без газопостачання

Жителі Авдіївки в Донецькій області вже шостий день живуть без газу після того, як бойовики вчергове пошкодили газогін. У зв’язку з цим у місті оголосили надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня. Про це повідомив на сторінці у Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За його словами, вже розпочинається будівництво нового газопроводу, через який Авдіївка отримуватиме газ з контрольованої Україною території.

«Відсьогодні приступаємо до робіт – позбудемося залежності від примх російсько-терористичних бандформувань», – зазначив він.

Жебрівський повідомив, що вартість будівництва складатиме 59 млн грн.

«Домовляємося, щоби частину робіт профінансував «Метінвест», оскільки газогоном з контрольованої Україною території газ надходитиме й на Авдіївський коксохімзавод», – пояснив він.

Розпочинаємо будівництво нового газопроводу, через який Авдіївка отримуватиме газ з контрольованої Україною території. …

Közzétette: Павло Жебрівський – 2017. június 13.

Як відомо, станом на 13 червня газопостачання а Авдіївці відсутнє, ремонтні роботи підземного газопроводу, який був пошкоджений 7 червня внаслідок бойових дій, не проводились у зв’язку з небезпекою для працівників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ