Австралійські парламентарі закликають центробанк створити власну криптовалюту

Кілька груп австралійського парламенту наполягають на визнанні біткойна офіційною валютою. Для просування цієї ідеї вони створили групу «Парламентських друзів блокчейна», повідомляє Сoindesk.

Пропозиції парламентарів також містять заклик до центрального банку Австралії щодо створення власної криптовалюти.

«Це буде революційний стрибок для Резервного банку та австралійських фінансових інституцій. Ми хочемо створити в парламенті політичне середовище, яке дозволить це», – заявив один з ініціаторів та сенатор від лейбористів Сем Дестарі.

Варто зазначити, що в австралійському парламенті є й ті, хто закликає до більш жорсткого контролю за використанням біткойнів. Противники криптовалюти у подальшому можуть чинити опір цій ініціативі.

Нагадаємо, український Нацбанк також розглядає можливість випуску електронної гривні на базі інноваційних технологій.

Зокрема, у рамках заходів проекту Cashless еconomy аналізують можливості використання технологій blockchain для впровадження інноваційної, високозахищеної, ефективної та гнучкої платформи, покликаної задовольнити потреби платіжного ринку країни та розв’язати проблеми у царині безготівкового обігу коштів в Україні.

Нині НБУ працює над можливістю створення такого програмно-технологічного рішення. У регуляторі вважають, що реалізація цього проекту дасть змогу побудувати загальнодержавну, прозору та високоефективну роздрібну платіжну платформу з мінімальними транзакційними витратами і практично миттєвою швидкістю переказу грошей від одного учасника іншому.

Читайте: Курс Bitcoin оновив історичний максимум

БЕЗ КОМЕНТАРІВ