Електромобіль
Від 0 до 100 авто розганяється менш ніж за сім секунд

Австралійський стартап EVX створив електромобіль Immortus (лат. «безсмертний»), який, за словами розробників, може їхати безперервно.Офіційна презентація унікального електромобіля має відбутися в листопаді на виставці SEMA в Лас-Вегасі, повідомляє Drive.ru.

«Поки світить сонце, Immortus буде працювати. За витривалістю, яка практично нескінченна, він перевершує всі екзотичні спортивні автомобілі на планеті», –  пояснюють розробники новинки.

Таке досягнення стало можливим завдяки передовій аеродинаміці авто, акумулятору ємністю 10 кВт•год та сонячним батареям, які практично повністю вкривають електромобіль та займають 7 кв. метрів його поверхні. ККД сонячних батарей становить 22%.

Immortus важить лише 550 кг. При цьому, як говорять у компанії, електрокар пробігає без підзарядки 550 км із середньою швидкістю 85 км/год і максимальною швидкістю понад 150 км/год.

Від 0 до «сотні» авто розганяється менш ніж за сім секунд. Та найголовніше, що за певних погодних умов пробіг Immortus без прямого підживлення може бути необмеженим.

Щодо масового виробництва поки що не йдеться. EVX говорять, що після офіційної презентації вони планують робити авто по індивідуальним замовленням. Можлива вартість Immortus також залишається в таємниці.

Читайте: Готель-автомобіль створив американець

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ