В Іспанії олігарха звинувачують у відмиванні грошей

Земельний суд Відня 29 серпня відмовився видавати українського олігарха Дмитра Фірташа іспанському правосуддю, передає Європейська правда.

Там вважають, що суд у Барселоні не зумів надати достатнє обґрунтування європейського ордеру на арешт, виданого на Фірташа за підозрою у відмиванні грошей та створенні кримінального угруповання.

За словами захисників Фірташа, судова система Іспанії намагалася нав’язати Австрії політично мотивовану екстрадицію.

«Іспанська судова система на прохання США намагалась протиснути політично мотивовану екстрадицію нашого підзахисного. Іспанці навіть не зуміли задовольнити мінімальні вимоги, яких вимагає європейський ордер на арешт», – зазаначив один із захисників.

В Іспанії Фіраташа звинувачують у відмиванні грошей. А в США – у тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму в $18,5 млн. хотів отримати дозволи на видобуток титанової сировини в Індії для подальшого продажу готової продукції в Штатах.

Адвокати олігарха переконані, що він залишиться в столиці Австрії ще на термін від кількох місяців до року у зв’язку з відсутністю в його справи прецедентів в австрійському правосудді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ