Під час тестового періоду проїзд по тунелю буде безкоштовним

Компанія The Boring Company, яка працює над будівництвом транспортних тунелів для автомобілів, показала тестову поїздку по одному з них. Про це пише НВ.

По тунелю проїхала модель Tesla X із пристосуванням, яке дозволяє електрокару їздити по рейках.

Спочатку компанія заявляла про «електричні платформи» у своїх тунелях, на яких могли паркуватися транспортні засоби. Потім платформи повинні були опускатися всередину тунелів і подорожувати по рейках на високих швидкостях.

Зовсім недавно The Boring Company почала фокусуватися на спеціально побудованому електромобілі для перевезення пішоходів і велосипедистів. Тепер на відео у Twitter Tesla продемонструвала нову систему, яка дозволяє Model X подорожувати всередині тунелю самостійно.

У повідомленні Tesla про новий тунель згадують «зелені вогні в Малібу». Судячи з усього, це означає, що компанія близька до отримання дозволу до продовження свого тунелю в Західному Лос-Анджелесі. Нині цей тунель обмежений Готорном. Нещодавно Ілон Маск заявляв, що тестова ділянка майже готова до експлуатації і компанія чекає дозволу влади на це. Після цього тунель відкриють для поїздок. Більше того, під час тестового періоду вони будуть безкоштовними.

Читайте: Маск звільняє майже чотири тисячі працівників Tesla