Тецуро Айкава
Тецуро Айкава вибачився через неправдиву інформацію щодо неправильних даних про економію палива

Компанія Mitsubishi Motors Corp. фальсифікувала дані тестування своїх моделей з 1991 року, а не 2002 року, як повідомлялося раніше, пише Newsru.com.

«Клієнти купували наші автомобілі, ґрунтуючись на неправильних даних про економію палива», – заявив президент Mitsubishi Тецуро Айкава та знову вибачився.

За його словами, компанія наразі визначилася, як компенсує шкоду, заподіяну своїм покупцям.

Нагадаємо, раніше стало відомо що, можливо, Mitsubishi добровільно сплатить всім власникам порушених скандалом автівок вартість бензину, витраченого понад зазначений в техпаспорті показник за весь час користування.

Скільки автомобілів Mitsubishi було некоректно протестовано з 1991 року, поки невідомо. Спочатку йшлося, що дані про витрату палива були занижені до 10% щодо 625 тисяч малолітражок Mitsubishi та Nissan, проданих в Японії. Потім в цей список потрапили й інші автомобілі. Таким чином, йдеться вже як мінімум про два мільйони машин.

Окрім компенсацій, клієнтам Mitsubishi, найімовірніше, доведеться виплатити додаткові податки в бюджет країни.

Нагадаємо, що після публікації повідомлень про махінації акції Mitsubishi Motors впали майже на 40% і потягнули за собою цінні папери ключових постачальників.