В Україну заборонили ввозити автомобілі старше 5 років
В Україну заборонили ввозити автомобілі старше 5 років

З 1 січня 2016 року в Україну заборонили ввозити автомобілі, що не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5, який став обов’язковим у Європі з вересня 2009 року. Про це повідомили в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.

«З 1 січня 2016 року ввезення автотранспортних засобів стандартів Євро-4 і нижче буде заборонено», – йдеться в повідомленні.

Посилення вимог до екологічних параметрів транспортних засобів при ввезенні в Україну вводиться відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» щодо колісних транспортних засобів» №5177 від 8.08.2012 р.

Нагадаємо, стандарт Євро-5 є обов’язковим для всіх нових вантажних автомобілів, які продаються в Євросоюзі, з жовтня 2008 року і для всіх легкових автомобілів – з 1 вересня 2009 року.

Читайте: Які автомобілі цьогоріч знімуть із виробництва

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 2016 року ціни на нові автомобілі можуть зрости на 10-17%.

10 КОМЕНТАРІ

  1. Заботятся о нас суки провластные. Эх . жаль что нет возможности плюнуть в рожу этим заботливым. А какое было бы классное зрелище если бы этой нашей “заботливой элите” плюнули в рожу все кто это хочет сделать. Тогда . глядишь. и поменялось бы что нибудь. И ничего мы не изменим законным путем. Законный путь ведет к тому что каждая следующая власть говнистее предыдущей. Так что получается что живем мы в дерьме и с дерьмовой властью. Везет же людям родиться в какой нибудь Зимбабве.

  2. цими днями в кракові через смог дозволили водіям легкових авто пересісти безплатно на громадський транспорт. а в індії – допускають на дороги авто з парними і непарними номерами через день. якщо слухати “поради” голодранців, які хочуть купувати за копійки євробейськкий 20- річний хлам, бо воно дасть фору ланосам і сенсам… ні . треба ставити державні обмеження на утиль на дорогах і піднімати планку. продвигати більш сучасне, електричне, екологічне. бо через кілька років і внас не буде чим дихати у великих містах.

  3. Експлуатирую беху Е34 уже 10-й год, когда брал ей было 10 лет от роду- итого машине уже второй десяток лет, но по комфорту безопасности и надёжности она даст фору любому новому Ланосу с Сенсом вместе взятыми.

  4. Не купляйте китайське та російське барахло. Не буде попиту – не буде пропозиції. А дальше буде пошук альтернативи. Під красивими фразами ховаються надприбутки. До чого тут Євро 5 ??? Ми не в Європі. І в Європі ніхто не забороняє купляти авто і реєструвати в іншій країні європи з Євро 3 та Євро 4. Наступне: в нас є чорнобиль, який засрав все, що можна. Як Ви думаєте чи може авто з Євро 4 зробити більше шкоди довкіллю? Не купляй дешеве і з часом привезуть нормальне по тій самій цівні. Як можна купляти російські авто в той час як росія вбиває наших громадян, торгує органами, жінками і т.д.

  5. народ вы посмотрите где в европе нельзя евро2-3-4 пригнать ?негде такого нет окромя нескольки городов .заплатил налог максимум 400 баксов а на евро 3и4 вобще нет эконалога.все бред .любым способом недать людям купить ьнормальную машину по адекватной цене.а по авто 70 – годов там должно быть как ветеран поспрашивать на региональной таможне там обяснить должны

  6. А что делать если я хочу завезти старенькую машину, например Мини Купер 70-х или старого американца? Некоторые люди коллекционируют старые авто, как теперь их завезти легально?

Comments are closed.