Дванадцять осіб без документів хотіли перетнути кордон

Військові Сумського прикордонного загону затримали дванадцятьох незаконних мігрантів, які намагалися перейти український кордон з боку Росії. Про це повідомляє ТСН із посиланням на прес-секретаря прикордонного загону Романа Ткача.

За словами речника прикордонників, ідеться про дев’ятьох чоловіків і трьох жінок азійської зовнішності, у яких при собі не було документів. Щодо затриманих тривають фільтраційні заходи, про них повідомили Службу безпеки України та поліцію.

Представник прикордонного загону також додав, що Росію протягом багатьох років використовують як відправний пункт нелегальної міграції до країн Європейського Союзу. Мігранти законно прибувають до Росії через нескладну процедуру отримання російської візи, а потім намагаються потрапити в Україну в обхід пунктів пропуску. Далі за допомогою співвітчизників прагнуть закріпитися в Україні або вирушають до Євросоюзу.

Прикордонники стверджують, що на ділянці відповідальності Східного регіонального управління за останні два місяці це вже шостий випадок затримання нелегальних мігрантів, які прямували в Україну з боку Росії.

На думку ДПСУ, це свідчить про наявність організованого каналу доправлення нелегалів, який діє не без відома Прикордонної служби РФ.

Читайте: Іспанець намагався підкупити українського прикордонника (відео)