Також «азовці» розкритикували дії українських дипломатичних відомств

Полк спецпризначення «АЗОВ» спростовує інформацію ЗМІ про те, що виділені Конґресом США гроші на посилення обороноздатності України можуть бути використані на потреби його бійців.

«Побачивши дану інформацію, ми зрозуміли, що найперше нас дивує те, яку термінологію використовує Конґрес США у своїх проектах. Того самого батальйону «АЗОВ», на який вони заборонили витрачати американські кошти, не існує від середини вересня 14-го року, коли «АЗОВ» офіційно став полком. Єдиними, хто продовжує так називати наш підрозділ були, є та будуть російські пропагандисти. В їх, ворожих нам ЗМІ, «АЗОВ» є беззмінним батальйоном, найбільшим злом та страшилкою для прихильників терористичних ЛДНР», – йдеться у повідомленні прес-служби.

«Вочевидь, в країні існують проблеми у сфері діяльності української дипломатії, адже закиди одного єдиного конґресмена – не всього Конґреса, а одного з них, на адресу «АЗОВу» ігноруються МЗС з 2015 року. Виникає питання: якщо наш підрозділ, який офіційно є складовою Національної гвардії України, є «єкстремістським та нацистським», хто тоді Головокомандуючий пан Порошенко – «фюрер»?», – йдеться у повідомленні.

Також «азовці» розкритикували дії українських дипломатичних відомств та нагадали, що свого часу звільнили Маріуполь без жодної фінансової допомоги союзників.

Нагадаємо, 4 травня стало відомо, що Конґрес США ухвалив рішення про те, що гроші для допомоги Україні в цьому році не повинні використовуватися для потреб полку спецпризначення «АЗОВ». Про це йдеться у в тексті (350 сторінка) законопроекту H. R. 1301 «Закон про бюджетні асигнування Департаменту оборони США 2017».

Законопроект був ухвалений в другому читанні Палатою представників США і відправлений на розгляд Сенату.

У 2015 році американський Конґрес вже забороняв підтримку батальйону «Азов».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ