_RQGmLlhbNg
В акції беруть участь активісти громадянського корпусу «Азов»

Цивільний корпус «Азов» спільно з Незалежною профспілкою гірників України та працівниками вугільної галузі проводять у центрі Києва «антитарифний» марш. Активісти закликають навести лад в енергетичній царині держави, передає Інтерфакс-Україна.

Близько 400-500 осіб зібралися 20 липня вранці на вулиці Хрещатик біля Бессарабської площі. Потім вони почали свою ходу центральною вулицею столиці.

В акції беруть участь активісти громадянського корпусу «Азов», які несуть в руках прапори цієї суспільно-політичної організації. Також у колоні йдуть шахтарі, деякі з них – з помаранчевими касками на головах.

Вони розгорнули кілька банерів з закликами навести лад в енергетичній сфері. Активісти також традиційно скандують гасла «Слава Україні! Героям слава!», «Слава нації! Смерть ворогам!».

fhKqqKO-EuM

oxARmKo3GhMVS-FTL04EeE«Азов» вимагає негайно провести публічну інвентаризацію ліцензій, договорів про спільну діяльність, які були укладені в сфері природних ресурсів у 2005-2016 роках, призупинити дію дозволів і ліцензій, виданих в інтересах осіб, пов’язаних з режимом колишнього президента України Віктора Януковича тощо.

Учасники акції мають намір пройти в напрямку урядового кварталу до будівлі Кабінету міністрів. Ходу супроводжують співробітники поліції.

Нагадаємо, що з 1 липня українці платитимуть за тепло майже вдвічі більше – середній тариф по Україні підвищується з 650 грн. до 1043 грн. за 1 Гкал, а в окремих регіонах – до 1600 грн. Окрім того, ціна за один кубометр гарячої води зросла до 63-78 грн. залежно від регіону.

14 липня ВР відправила на доопрацювання законопроект про затвердження НКРЕКП тарифів на тепло.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ